بهبود وضعیت هوا وتلاش در جهت رفع آلودگی

بهبود وضعیت هوا؟ آیا این جمله وضعیتی دست نیافتنی است؟ هیچ راهی برای بهبود کیفیت وضعیت هوا وجود ندارد؟ اینگونه سوالات دغدغه اصلی ذهن مردم در روزهای پیش روی تابستان و نگرانی های هوای آلوده است. با اندکی تامل و بررسی در می بابیم که هیچ یک از این سوالات آرزویی دست نیافتنی نیست بلکه نیاز به تلاش و بررسی دارد. در ادامه مبحث بهبود کیفیت هوا خبری در خصوص تلاش های انجام شده در چین می پردازیم.

ادامه مطلب

تبدیل یک مجتمع صنعتی در مریلند به یک نقاشی دیواری بزرگ

شهر هگرستون (Hagerstown) یک منطقه تاریخی است که توپوگرافی منحصر به فردی در غرب دارد، و در حال انجام یک نوسازی فرهنگی بزرگ است.

امواجی از تجربیات و تجهیزات هنری و متداول و فضاهای اجتماعی و دیگر امکانات هنری، به عنوان بخشی از آثار فرهنگی هگرستون (Hagerstown) جدید قرار می گیرد، که تبدیل به یک مکان بازدید برای مردم محلی و دیگر بازدیدکنندگان شده است.

ادامه مطلب

زمانی که نیویورک به یک گودال عمیق زیر آب تبدیل شود…

کلر و مکس (Claire & Max) فیلمسازانی که پیش از این از پاریس و نیویورک مجموعه های فیلم ساختگی تولید کرده اند، بار دیگر در آخرین ساخته سینمایی خود، به چشم انداز شهری می پردازند. با توجه به رویکرد اخطار دهنده و آگاه کننده اجتماعی، این دو فرض می کنند: «نیویورک در زیر آب شبیه چه خواهد بود؟»

ادامه مطلب