بازسازی پلاسکو بعد از عید فطر

استاندار تهران از آغاز بازسازی ساختمان پلاسکو از عید فطر امسال و بهره برداری آن تا عید فطر سال ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوزدر جلسه عصر دوشنبه  درباره بازسازی ساختمان پلاسکو که با حضور استاندار تهران، رئیس بنیاد مستضعفان، جمعی از مدیران استانی و کسبه ساختمان پلاسکو برگزار شد. محمدحسین مقیمی گفت: از زمانی که اجرای طرح جدید و بازسازی ساختمان پلاسکو به استانداری تهران محول شد، جلسات متعددی با همین موضوع برگزار و در نهایت مقرر شد این ساختمان بازسازی شود.  به نحوی که پنج طبقه برای اقدامات خدماتی ساخته شود و از محل درآمد آن هزینه های ساختمان تأمین شود. بنیاد مستضعفین هزینه های ساختمان را تقبل کرده است.

ادامه مطلب

بررسی معماری فرودگاه پلاتف

فرودگاه پلاتف که نمادی از جاذبه گردشگری نیز محسوب می شود در سال 2018 پیش از شروع میزبانی این شهر برای جام جهانی؛ ساخته شده است. این بنای بسیار زیبا توسط 12 معمار طراحی شده است.

استادیوم رستوف آرنا یکی از میادینی است که ویژه جام جهانی ساخته شده است.استادیو در جنوب شرقی روستوف نا دنو؛ نزدیک به فرودگاه  و ایستگاه راه آهن قرار دارد.

ادامه مطلب

فستیوال برنینگ من

فستیوال برنینگ من در صحرای نوادا

فستیوال برنینگ من که بسیار  جذاب و هیجان انگیز است هر ساله در ماه اوت (آگوست)  در کلان شهر موقتی در شهر بلک راک سیتی صحرای  نودا ساخته می شود. این یک رویداد سالانه از هنر و معماری است؛ که حدود 70000 شرکت کننده را جذب می کند. موضوع باور نکردنی در این رویداد این است که این افراد برای ساختن یک شهر که دوام آن تنها 7 روز است جمع می شوند.

ادامه مطلب

معماری مدرن،10 ساختمان مدرن در سراسر دنیا

از گذشته تا کنون معماری روند تغییر بسیار زیادی داشته است. امروزه شاهد سازه هایی هستیم که به طور خاص طراحی شده است.اینگونه سبک معماری خاص به سبک مدرن شهرت دارد. امروزه معماری مدرن مخاطبان بسیاری دارد. 10 نمونه از ساختمان هایی که معماری مدرن دارند را در زیر مشاهده خواهید کرد.

ادامه مطلب