طراحی آتلیه های معماری دنیا چگونه است؟

یکی از مهم ترین و قابل لمس ترین تاثیر؛ در نحوه عملکرد پرسنل در محیط کار؛ فضای داخلی دفتر کار است. شددت اهمیت این موضوع در دفتر های کار معماری بسیار ملموس تر و تاثیر گذار تر است. طراحی داخلی فضای کار برای معماران یک حقیقت مجهول است که با کنجکاوی مسرت بخشی همواره در پی تغییر و تحولات آن هستند.

ادامه مطلب

شمع

شمع و طراحی های منحصر به فرد با شمع (قسمت سوم)

در ادامه طراحی برای دکوراسیون؛ چند طرح جدید و کاربردی را معرفی می کنیم. این طرح ها برای بازسازی و نو سازی منازل و ایجاد محیط های گرم و دلنشین مناسب است. این نورها؛ زیبایی دو چندانی به محیط خواهند داد. ایده های زیر کمک مناسبی برای چیدمان نو و بازسازی محیط است. در محیط های عمومی مانند رستوران، کافی شاپ، دکور برخی مغازه ها و یا حتی دفتر کار می توان از دکوراسیون های زیر استفاده کرد. با استفاده از همین تزیینات ساده  می توان محیطی جدید و نو ساخت.

ادامه مطلب

شمع و طراحی های منحصر به فرد با شمع

نور شمع به دلیل ظرافت و گرمای منحصر به فردش نماینده بسیاری از صفات است. از جمله : صلح، آرامش، عشق، صفا و صمیمیت. ما بدون شک جذب آتش میشویم؛ این به دلیل کشش اجداد ما به آتش است که در گذشته نماد عناصر بسیاری بوده است. شمع ها یک راه آسان و ظریف برای دسترسی به جذابیت اولیه شعله ها هستند. اغلب افرادد به شمع ها علاقه دارند. این علاقه تا حدی است که در بسیاری از موارد از شمع به عنوان هدیه و کادو استفاده می شود. علاوه بر تمام این خواص؛ شمع ها در انرژی دادن به محیط هم نقش به سزایی دارند. آنها همچنین در تمرکز اعصاب نیز بسیار مفید هستند. در ادامه چندین ایده برای استفاده از شمع در تزیینات خانه را به شما معرفی خواهیم کرد که قطعا با نزدیک شدن ایام نوروز، کارایی بسیار مفیدی برای شما عزیزان خواهد داشت.

ادامه مطلب

آکواریوم شمع

شمع و طراحی های منحصر به فرد با شمع (قسمت دوم)

شمع ها تاثیر بسیار زیادی در تزیینات و طراحی داخلی دارند. در واقع می توان به وسیله آنها زیبایی محیط را چند برابر کرد. این طراحی ساده و زیبا صرفا نیازمند هزینه های گزاف نمی باشد. در بسیاری موارد با ساده ترین و در دسترس ترین وسایل؛ تنها با کمی خلاقیت می توان تزیینات منحصر به فرد ساخت. ما راهکارهایی را برای این طراحی در اختیار شما قرار می دهیم.

ادامه مطلب

آیا به فکر تحول و ایجاد تغییر در کفپوش خانه خود هستید؟

این روزها هر لحظه ای که تحویل سال نو نزدیک می شویم مردم؛ به ویژه خانم های خوش سلیقه ی خانه بیشتر از قبل در فکر تغییر و بازسازی دکوراسیون هستند. یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در این تغییرات؛ استفاده از یک کفپوش جدید است؛ که پایه و اساس هر طراحی محسوب می شود. معمولا طراحی دکوراسیون داخلی  با توجه به جنس و رنگ کفپوش انجام می شود. شاید نسبت به انتخاب بقیه وسایل ( مبل، رنگ آمیزی، انتخاب پرده ، وسایل تزیینی ….) انتخاب کفپوش تخصصی تر و دشوار تر باشد. ما در اینجا راه هایی به شما ارائه خواهیم داد که بتوانید با توجه به قیمت و جنس اولیه آن بهترین انتخاب را داشته باشید.

ادامه مطلب

برترین پالت های رنگی مناسب اتاق نشیمن

اگر میخواهید یکی از جذاب ترین اتاق های نشیمن را داشته باشید؛ ما به شما 7 طرح برتر را نمایش میدهیم. می توانید با انتخاب یکی از این طرح ها و پالت های رنگی زیبا در زمره ی خاص ترین ها باشید.

ادامه مطلب